Péče o psychiku

spolupráce s doktorkou PhDr. Stella Semjanová

Psychologické poradenství

Psychologické poradenství je většinou jednorázová pomoc psychologa v situacích jako jsou výchovné a vzdělávací obtíže dětí, adaptace na nový stav (změny v rodině, práci, vztazích), při zvýšené psychické zátěži apod. Psycholog pracuje v tomto případě více poradensky, dává doporučení týkající se výchovy, psychohygieny, životního stylu, nebo další péče.  

Psychoterapie

Individuální psychoterapie je odborná pomoc v tíživých situacích v životě.

 Jedná se o systematickou práci s pravidelnou frekvencí setkávání klienta s psychologem. které se na začátku spolupráce stanoví dle potřeb klienta. Pokud máte pocit, že jste přetížení, máte problematické vztahy, čelíte nepříznivých životním událostem, nebo máte zájem o svůj mentální rozvoj, je tato péče pro Vás.

Krizová intervence

V krizové intervenci Vám psycholog pomáhá se vypořádat s mimořádnými událostmi, které se v životě každého z nás mohou objevit (rozvod, smrt blízkého, stěhování apod.). Je běžné, že ve chvílích nadměrné zátěže, se lidé potýkají s psychickými příznaky jako je strach, smutek, úzkost, vztek apod. Na zpracování těchto pocitů nemusíte být sami. Stačí požádat o pomoc odborníka a cesta k úlevě se může výrazně zkrátit.


Zde se můžete přímo spojit s paní doktorkou PhDr. Stella Semjanová, která vám pomůže a zodpoví všechny vaše dotazy.

Odesláním zprávy skrze kontaktní formulář souhlasíte se zpracováním osobních údajů.