Masáže

Relaxační masáž

Zrelaxujte tělo i mysl v příjemném prostředí s uklidňující hudbou v pozadí. Relaxační masáž slouží k celkovému uvolnění, k prevenci a odstranění stresu, či pro úlevu při mírnějších bolestech zad a krční páteře.

Těhotenská masáž

Je hluboce relaxační a jemná jako pohlazení. Pomáhá budoucím maminkám nejen uvolnit namáhané svalstvo, ale i ulevit od bolesti zad, kloubů, těžkých nohou a celkové únavy. Zvyšuje imunitu a zlepšuje oběh krve a tím i tok kyslíku a živin k miminku. Tato masáž je vhodná pro nastávající maminky od 3. do 8. měsíce těhotenství. 

Masáž bylinnou koulí

Jedná se o masáž teplou bylinnou koulí v rámci poporodní obnovy bříška. Tuto masáž je možné aplikovat od druhého týdne po porodu. Spojení masáže a bylinek má blahodárné účinky na zlepšení trávení, zklidnění nervové soustavy, zlepšení proudění krve, uvolnění svalů. Dále podporuje práci vnitřních orgánů a navrací teplo a harmonii těla. 

Hloubková Fyzio masáž

Speciální masáž obohacená o prvky fyzioterapie, míčkování, baňkování, Gua-Sha, postizometrické relaxace a protažení svalových skupin. Fyzio masáž příznivě působí na bolestivé, napjaté, ochablé či zkrácené svaly a tím nepřímo uvolňuje ztuhlé klouby a vazy. Součástí masáže může být i příjemné nahřátí v zimním období.

Poporodní regenerační masáž

Masáž pro poporodní obnovu a regeneraci bříška i vnitřních orgánů ženy. Poporodní masáž přispívá k duševní i tělesné relaxaci. Napomáhá s regenerací těla a navrácením energie vnitřním orgánům ženy-matky. Podporuje zavinování dělohy a diastázy. Masáž se skládá z jemného uvolnění pánve a hrudníku, masáže nohou a jemné masáže bříška teplým olejem. Masáž je vhodná i v šestinedělí.

Masáž lávovými kameny

Tato masáž využívá účinku tepla, která se z lávových kamenů během masáži uvolňuje. Prohřívá masírované partie a tím přispívá k jejich relaxaci. Jde o kombinaci klasické masáže s lávovými kameny. V provozu v zimních měsících. 

REZERVUJTE SI TERMÍN A NECHTE SE HÝČKAT