Aromaterapie

Levandulová harmonizační masáž

Spojení levandule s blahodárnými dotyky navozuje pocit hluboké fyzické relaxace a psychické uvolnění. Pomáhá při bolestech hlavy, nespavosti a uleví při stresu i znepokojení. Aromaterapeutická masáž s vůní levandule nastaví duševní a tělesnou harmonii.

Masáž využívá blahodárných účinků éterických olejů, vysoce kvalitního levandulového oleje a nádherně voňavé přírodní levandulové vody v BIO kvalitě. Masáž se skládá z uvolnění a zklidnění hlavy, masáži rukou a nohou.

Něžná růžová masáž

Sladká, opojná vůně růžových květů je symbolem ženství. Pomáhá uvolnit se a zapomenout na stará trápení a křivdy. Přirozeně umocňuje ženskou sílu a pohodu. Aromaterapeutická masáž se smyslnou vůní a okouzlujícími účinky doteku a vzácného růžového oleje navozuje pozitivní psychiku, pocit harmonie a radosti.

Masáž využívá blahodárných účinků éterických olejů a nádherně voňavé přírodní květové vody v BIO kvalitě. Masáž se skládá z uvolnění hlavy a obličeje, masáži ramen, šíji a dekoltu. A uvolnění napětí v oblasti nohou.

Povzbuzující bylinná masáž

Aromaterapeutická aktivizující masáž s vůní svěžích bylinek dodá potřebnou energii, podpoří soustředění a rozproudí krev v těle. Je zkrátka absolutní jedničkou, když trpíte únavou a potřebujete rychle povzbuzení těla i mysli.

Masáž využívá blahodárných účinků éterických olejů a vysoce kvalitního bylinného oleje. Masáž je dynamická, využívá i dřevěné masážní válečky a skládá se z masáži zad, rukou a nohou.

REZERVUJTE SI TERMÍN A NECHTE SE HÝČKAT