V čem spočívá úspěšnost otěhotnění metodou Mojžíšové?

28.02.2023

Jedná se o neinvazivní speciální manuální techniku, která vede k následnému odstranění chybných strukturálních a funkčních změn na pohybovém systému.

Metoda kombinuje reflexně terapeutické metody: myofasciální techniky, manuální a mobilizační techniky, akupresuru a masáž reflexních zón. Dále se skládá z aktivního cvičení dle L. Mojžíšové, uvolnění bolestivých spoušťových bodů s využitím post izometrické relaxace svalů a odstranění blokád na páteři a žeber s čím souvisí i uvolnění zřetězených svalových spazmů. Prosím vás, absolutně se NEJEDNÁ o násilné vychýlení kostrče do stran, což je klamlivá a milná informace kolující internetem.

Tyto všechny zmíněné techniky příznivě ovlivňují nervosvalový aparát pánevního dna, promasírují reprodukční orgány ženy a uvolňují zvýšené napětí svalů v oblasti pánve a v okolí ženských pohlavních orgánů. Tak dochází ke zlepšení průtoku lymfy, krve a přísunu kyslíku.

Pro úspěšnost této metody je důležitá spolupráce, pravidelnost a aktivní přístup ženy nebo páru.

POZOR!!! Je bezpodmínečně nutné, aby celý proces metody Ludmily Mojžíšové probíhal jen pod odborným vedením vyškoleného fyzioterapeuta v této metodě, nikoliv amatér! Vždy si ověřte zda terapeut má osvědčení od MZČR. Samotné cviky cvičit nestačí. Podstatou metody Ludmily Mojžíšové je provedení mobilizací kloubních blokád a uvolnění svalových spazmů dna pánevního v pravidelném intervalu. Jedině tak je táto metoda účinná.